wybierz język: PLDE

Gospodarstwo agroturystyczne


nocleg w barlinku

Nagrody i wyróżnienia

Zarząd Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej "GG" przyznał kwaterze kategorię ** - DWA SŁONECZKA na okres 01.2019 - 01.2023.

Certyfikat Agroturystyka Certyfikat Agroturystyka Certyfikat Agroturystyka

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach wyróżnił gospodarstwo w konkursie Agro-Eko-Turystycznym "Zielone Lato 2008". Gospodarstwo ZACHÓD SŁOŃCA otrzymało wyróżnienie w kategorii I - GOSPODARSTWO ROLNE. W 2012 roku otrzymalismy III miejsce konkursie Agro-Eko-Turystycznym "Zielone Lato 2012". W roku 2017 także otrzymalismy nagrodę "Zielone Lato 2017". Podobnie jak 5 lat temu nasze gospodarstwo zajęło III miejsce w kategorii Gospodarstwo Rolne. Celem konkursu było wyłonienie najlepszego gospodarstwa agroturystycznego i turystycznego w województwie zachodniopomorskim oraz promocja i prezentacja obiektów turystyki wiejskiej.

dyplomy dyplomy

Nasze gospodarstwo zajęło I miejsce - w konkursie redakcji AGRO i portalu AgroNews KWATERA NA MEDAL! Wskazało na nie 3410 osób spośród 8603 biorących udział w głosowaniu. Bardzo dziekujemy za każdy głos! LINK DO WYNIKÓW: www.agronews.com.pl

kwatera na medal kwatera na medal kwatera na medal

Serdecznie zapraszam do przeczytania wywiadu z właścicielami Gospodarstwa Zachód Słońca zamieszczonego w Zachodniopomorskim Magazynie Rolniczym. Artykuł ukazał się wydaniu czerwcowym (2017).
LINK DO ARTYKUŁU: - plik pdfnoclegi gospodarstwo barlinek