facebook google plus wersja polska deutch
Agrowczasy to obecnie bardzo popularna forma spędzania urlopów, wakacji ferii.... po prostu czasu wolnego. Takie "wczasy pod gruszą". Wolne od pracy dni spędzamy w warunkach wiejskich, często w okolicach lasów czy tez jezior. W gospodarstwach mamy możliwość zdrowego wyżywienia z przydomowego ogródka i sadu.

Wypoczynek w gospoadrstwie Zachód Słońca to alternatywa dla przepełnionych hałasem kurortów. Dom znajduje się w okolicy lasów i niedaleko bardzo urokliwego miasteczka Barlinek, zachodniopomorskie. Masteczko słynie z pieknych jezior oraz tego, ze stało się europejska stolicą Nording Walking. Jest tu dużo tras to uprawiania tego sportu.

Zarząd Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej "GG" przyznał kwaterze kategorię - DWA SŁONECZKA na okres 06.2012 - 07.2014.

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach wyróżnił gospodarstwo w konkursie agro-eko-turystycznym "Zielone Lato 2008". Gospodarstwo ZACHÓD SŁOŃCA otrzymało wyróżnienie w kategorii I - GOSPODARSTWO ROLNE. W 2012 roku otrzymalismy III miejsce konkursie agro-eko-turystycznym "Zielone Lato 2012".

nasze dyplomy